Erb Karfíků

lihovar karfikův dvůr
tel. 604 273 035
       737 530 534
e-mail:
karfikuvdvur@email.cz

FotkaInstagram

Exkurze, oslavy a ochutnávky

Srdečně Vás zveme do našeho rodinného ovocného lihovaru, kde Vám rádi představíme výrobu pravých ovocných destilátů, společně s jejich ochutnávkou.

Fotka Fotka
Fotka Fotka

Exkurze v lihovaru je možná denně dle provozních možnostích. Cena za exkurzi, která trvá přibližně 60 minut je 80,-kč na osobu. V ceně je zahrnuta ochutnávka 5 výrobků z palírny Karfikův dvůr./ kalvados, hruškovice, slivovice, jeřabinka a pivní destilát / Nebo 60,-kč bez ochutnávky. Minimální počet na exkurzi je 6 osob.

Ochutnejte naše výrobky
Při prohlídce do 30-ti osob, je cena stanovena . 80,-kč bez degustace nebo 100,-kč včetně degustace 5 vzorků. Nad 30 osob je cena 80,-kč včetně jednoho vzorku.
Ochutnávka je při větším počtu osob prováděna přímo v lihovaru. Při menším počtu do 20-ti osob je možno ochutnávku uspořádat v příjemném prostředí naší vinárny.
Po ukončení exkurze je možno si zakoupit výrobky lihovaru Karfíkův dvůr za zajímavé ceny, přímo v podnikové prodejně. Zde si také můžete zakoupit, lahodný a ušlechtilý destilát v ručně foukaném nebo lisovaném skle. Možno i v dárkovém balení (kazety, stojánky a krabičky).

Oslavy
V naší vinárně můžete příjemně posedět s přáteli nebo uspořádat různé firemní akce nebo různé rodinné oslavy až do 18-ti osob.
Pohoštění popřípadě oběd nebo večeři Vám připraví mistr kuchař Vratislav Novák.
Cena pronájmu:
1-6 hodin 700,-kč.
Celý den 1400,-kč.

Objednávky exkurze a oslav
Objednávku je vhodné učinit e-mailem minimálně s týdením předstihem.
Srdečně se těšíme na Vaši návštěvu.

Fotka Fotka
Fotka Fotka
Fotka Fotka
Fotka Fotka
Fotka Fotka
Fotka Fotka
Fotka Fotka


Lupa
....